Služby

 

Personál hotelu Archibald At the Charles Bridge vždy udělá vše pro to, aby váš pobyt v Praze byl nezapomenutelný. Bohatá snídaně vás připraví na den strávený prohlížením pražských památek či vyřizováním obchodních záležitostí. K dispozici budete mít bezplatné Wifi připojení, dále můžete využít elektrické varné konvice, a mít tak vždy po ruce osvěžující šálek čaje či kávy. Na konci dne si dopřejte relaxaci v pokojové koupelně a pak osvěžující spánek v příjemně klimatizovaném pokoji.

 


Wi-Fi zdarma

WiFi zdarma – po celou dobu Vašeho pobytu nabízíme Wifi připojení zdarma.
Všechny prostory hotelu Archibald At the Charles Bridge jsou pokryty WiFi s max. rychlostí připojení.


Parkoviště

Pro Vaše pohodlí nabízíme možnost virtuálních parkovacích karet, která Vám umožní parkovat v okolí hotelu.
Rezervace je nutná předem a musí být potvrzena ze strany hotelu. Poplatek za parkování: 20 EUR/auto/noc. Hlídané parkování lze na vyžádání zajistit v docházkové vzdálenosti od hotelu.


Snídaně

Snídaně se podává v hotelové restauraci, denně od 7:00 do 10:30 hod. a je zahrnuta v ceně ubytování.


Odpolední občerstvení

Našim hostům nabízíme bezplatné lehké odpolední občerstvení, které je servírováno formou samoobslužného bufetu. Odpolední občerstvení je k dispozici od 12:00 do 16:00 hod.


Lůžka

K dispozici máme lůžka v těchto rozměrech:

  • 0,9m x 2m
  • 1m x 2m
  • 1m x 2,1m
  • 2m x 2m

Matrace

Záleží nám na pohodlí a kvalitě spánku našeho hosta, proto nabízíme matrace v nejvyšší kvalitě.
Matrace jsou pravidelně udržovány.


Polštáře

Kvalita spánku je důležitá, proto v našem hotelu nabízíme kvalitní polštáře v rozměru 0,6m x 0,8m, které zpříjemní každý pobyt. Všechny polštáře jsou hypoalergenní a pravidelně čištěny.


Kosmetika na pokoji

Na pokoji jsou pro naše hosty připravené kosmetické balíčky, které obsahují mýdlo, šampón, tělové mléko, sprchovací čepice a hygienický set.

Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány a jejich složení je v souladu s českou a evropskou legislativou o kosmetice.


 

Special offers