Služby

Personál hotelu Archibald At the Charles Bridge vždy udělá vše pro to, aby váš pobyt v Praze byl nezapomenutelný. Bohatá snídaně vás připraví na den strávený prohlížením pražských památek či vyřizováním obchodních záležitostí. K dispozici budete mít bezplatné Wifi připojení, dále můžete využít elektrické varné konvice, a mít tak vždy po ruce osvěžující šálek čaje či kávy. Na konci dne si dopřejte relaxaci v pokojové koupelně a pak osvěžující spánek v příjemně klimatizovaném pokoji.

 

Wi-Fi zdarma

WiFi zdarma – po celou dobu Vašeho pobytu nabízíme Wifi připojení zdarma.
Všechny prostory hotelu Archibald At the Charles Bridge jsou pokryty WiFi s max. rychlostí připojení.

Parkoviště

Pro Vaše pohodlí nabízíme možnost virtuálních parkovacích karet, která Vám umožní parkovat v okolí hotelu.
Rezervace je nutná předem a musí být potvrzena ze strany hotelu. Poplatek za parkování: 20 EUR/auto/noc. Hlídané parkování lze na vyžádání zajistit v docházkové vzdálenosti od hotelu.

Knihovna a zahraniční tisk

Pokud rádi trávíte chvíle čtením, využijte možnosti zapůjčit si knihy v naší hotelové knihovně.
K dispozici jsou Vám kromě průvodců a obrazových encyklopedií o Praze také vybrané tituly různých žánrů v cizích jazycích.

Samozřejmostí jsou denní tisky, které jsou Vám k dispozici v prostorách lobby.

Lůžka

K dispozici máme lůžka v těchto rozměrech:

  • 1m x 2m
  • 1m x 2,1m
  • 0,97m x 2m

Matrace

Záleží nám na pohodlí a kvalitě spánku našeho hosta, proto nabízíme matrace v nejvyšší kvalitě.
Matrace jsou pravidelně udržovány.

Polštáře

Kvalita spánku je důležitá, proto v našem hotelu nabízíme kvalitní polštáře v rozměru 0,6m x 0,8m, které zpříjemní každý pobyt. Všechny polštáře jsou hypoalergenní a pravidelně čištěny.

Kosmetika na pokoji

Na pokoji jsou pro naše hosty připravené kosmetické balíčky, které obsahují mýdlo, šampón, tělové mléko, sprchovací čepice a hygienický set.

Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány a jejich složení je v souladu s českou a evropskou legislativou o kosmetice.

Special offers